Dvojpodlažný rodinný dom v Čani

Popis nehnuteľnosti

ERMON reality Vám ponúka na predaj dom v Čani, na ulici Mieru. Dom je dvojpodlažný s možnosťou prestavby na dvojgeneračný.

Je v pôvodnom stave, postavený z kvádrov v 60-tych rokoch. Na prízemí sa nachádza izba, kuchyňa, komora, kúpelňa s wc, technická miestnosť s kotlom a pivnica s bojlerom.

Na poschodí sú tri izby, kúpelňa, kumbál, schody do podkrovia.

Za domom sa nachádza garáž s montážnou jamou a prístreškom. 

Plocha: úžitková 200 m2, zastavaná 110 m2, pozemku 2283 m2.

Stav objektu: pôvodný stav.

Cena 129 000 €   Ing. Ľuboš Tóth    0905516324

Možnosť odkúpenia aj domu so zmenšeným pozemkom 442 m2, okolo ktorého by prechádzala prístupová cesta k zadným pozemkom.

Fotogaléria

Ľuboš Tóth

 

V realitách som od roku 2002. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom, nakoľko som pracoval v poisťovníctve. A od roku 2013 sa venujem aj vlastným projektom - výstavbe bungalovov. Naše domy vyhľadávajú hlavne mladé rodiny a rodiny, ktoré chcú vymeniť byt za dom so záhradkou. Ale naša stavebná firma pracuje aj na objednávky. Tak neváhajte zavolať, ak potrebujete rekonštrukciu, prístavbu, alebo hľadáte spoľahlivého obchodného partnera, ktorý Vám postaví dom na kľúč.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. K vyššiemu štandardu práce makléra patria video prehliadky, profesionálne fotografie, Home Staging, propagácia na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že nie je maklér ako maklér. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ľuboš Tóth

Kontaktný formulár