Novostavba nadštandardných 3 a 4-izbových bytov

Popis nehnuteľnosti

ERMON reality Vám ponúka na predaj 3- a 4- izbové byty v novostavbe rodinných domov

v radovej zástavbe obce Trstené pri Hornáde. 

 

Podlahové plochy bytov:

-  4-izbový s rozlohou 149 m2  (4×)

-  4-izbový s rozlohou 139 m2  (1×)

-  3-izbový s rozlohou  137 m2 (2×)

-  3-izbový s rozlohou  129 m2 (1×)

Cena od 99.900€ do 117.900€.

 

Každá bytová jednotka sa predáva v stave "HOLODOM", disponuje parkovacím miestom, podlahovým kúrením a predprípravou na tepelné čerpadlo a klimatizáciu.

Novostavba je postavená z kvádrov (PORFIX), zateplená 15 cm polystyrénovou vrstvou, povrchová úprava je realizovaná lepidlom a fasádnou omietkou. Tepelná izolácia strechy je 40 cm. Okná sú plastové, biele s izolačným trojsklom. Vnútorné steny sú sadrokartónové. Horné byty majú k dispozícii loggiu po celej šírke bytu, cca 12 m2, spodné malú terasu.

V obci sa nachádza škola, škôlka, reštaurácie a potraviny. V blízkej obci Čaňa, vzdialenej 4 km je zdravotné stredisko, lekáreň, banka, viacero reštaurácií, potravín, stavebnín kvetinárstiev a mnoho ďalších prevádzok obchodu, služieb a športového vyžitia.

 

0905516324   Ing. Ľuboš Tóth  lubostoth-reality.sk

Fotogaléria

Pôdorys 4 izbového bytu

122518808

Ľuboš Tóth

 

V realitách som od roku 2002. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom, nakoľko som pracoval v poisťovníctve. A od roku 2013 sa venujem aj vlastným projektom - výstavbe bungalovov. Naše domy vyhľadávajú hlavne mladé rodiny a rodiny, ktoré chcú vymeniť byt za dom so záhradkou. Ale naša stavebná firma pracuje aj na objednávky. Tak neváhajte zavolať, ak potrebujete rekonštrukciu, prístavbu, alebo hľadáte spoľahlivého obchodného partnera, ktorý Vám postaví dom na kľúč.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. K vyššiemu štandardu práce makléra patria video prehliadky, profesionálne fotografie, Home Staging, propagácia na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že nie je maklér ako maklér. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ľuboš Tóth

Kontaktný formulár