NOVOSTAVBA 3-izbového rodinného domu v Čani

Popis nehnuteľnosti

ERMON reality ponúka na predaj 3i rod. dom v novej lokalite obce Čaňa, na Jasnej ulici.

Čakáme na vydanie st. povolenia, dokončenie výstavby na jar 2020.

V cene je zahrnuté dokončenie domu podĺa požiadaviek klienta (sanita, obklady, podlahy, vonkajšia omietka) okrem kuch. linky, svietidiel a žalúzií.

Plocha:  podlahová 68,66 m2, zastavaná 78,17m2, pozemku 436 m2.

Rodinný dom  má vynikajúce dispozičné riešenie, denná časť domu s francúzskym oknom je orientovaná  do záhrady.

Exteriér domu: Lacoplastova strecha - dlhá životnosť, plastové okná- izolačné trojsklo. Exteriérová farba podľa požiadavky klienta v cene. Tepelný odpor R= 4,5

Pred domom vytvorený priestor na parkovanie vozidiel a predzáhradku. Za domom cca 200 m2 záhrada.

Interiér: Plávajúca podlaha podľa požiadaviek, steny - stierka v bielej farbe, sadrokartónové podhľady

Kúrenie: elektrické podlahové kúrenie - na nízky (lacný) el.prúd, krb s prieduchmi.

Kúpeľňa: vaňa, umývadlo, keramický obklad.

Samostatné WC.

Cena 120 000 € na kľúč vrátane pozemku

Mesačné náklady okolo 80 €.

 

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika.

Obec ČAŇA ponúka bývanie s plnou občianskou vybavenosťou. Škola s plavárňou, škôlka, pobočka SLSP, bankomat VÚB, pošta, zdravotné stredisko a lekárne, reštaurácie, pizzeria s bowlingom, ranč na brehu jazera s tenisovými a volejbalovými kurtmi, futbalový a zimný štadión, športová hala a fitness štúdio, potraviny : okrem malých miestnych aj COOP Jednota a TESCO, 101 Drogéria, záhradníctva, mäsiarne, pekárne, cukrárne, niekoľko stavebnín, auto a pneuservisov, elektro, predajňa bicyklov ...a mnoho ďalších

Cena  120 000 €,  Ing. Ľuboš Tóth    0905516324

Našim cieľom je poskytnutie komfortných služieb pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností a preto ponúkame tieto služby:

Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na základe dopytu

Preverenie vlastníctva nehnuteľnosti, ťarchy, exekúcie

Vypracovanie zmlúv k prevodu nehnuteľnosti: Rezervačná zmluva, Zmluva o budúcej zmluve, Kúpna zmluva, Návrh na vklad

Právny servis pri predaji advokátskou kanceláriou JUDr. Mikuláš Buzgó, Štúrova 20, Košice

Poradenstvo pri financovaní kúpy. (hypotéka, prevod ťarchy na inú nehnuteľnosť, čiastočné splatenie úveru, atď.)

Odovzdávací protokol vrátane tlačív na odhlásenie energií

 

 

Fotogaléria

Ľuboš Tóth

 

V realitách som od roku 2002. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom, nakoľko som pracoval v poisťovníctve. A od roku 2013 sa venujem aj vlastným projektom - výstavbe bungalovov. Naše domy vyhľadávajú hlavne mladé rodiny a rodiny, ktoré chcú vymeniť byt za dom so záhradkou. Ale naša stavebná firma pracuje aj na objednávky. Tak neváhajte zavolať, ak potrebujete rekonštrukciu, prístavbu, alebo hľadáte spoľahlivého obchodného partnera, ktorý Vám postaví dom na kľúč.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. K vyššiemu štandardu práce makléra patria video prehliadky, profesionálne fotografie, Home Staging, propagácia na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že nie je maklér ako maklér. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ľuboš Tóth

Kontaktný formulár