Takýto dom pre vás postavíme NA KĽÚČ!

 

Popis nehnuteľnosti

Takýto dom pre vás postavíme NA KĽÚČ!
 
Ponúkame vám 4-izbový dom v Čani s úžitkovou plochou 94 m2, dokončený podľa vašich predstáv.
Váš nový dom bude stáť na pozemku s rozlohou 500 m2.
 
Tento šikovný rodinný dom má vynikajúce dispozičné riešenie, denná časť domu- obývačka a kuchyna s dvoma francúzskymi oknami je orientovaná do záhrady.
Okrem obývačky s kuchyňou sa v dome nachádzajú tri izby, komora pri kuchyni, kúpeľňa a samostatné WC.
Kúrenie je zabezpečené vykurovacím systémom heatflow.
 
Exteriér domu: Sedlová strecha - Lacoplast , steny zateplenie 15 cm EPS, plastové okná trojsklo.
Plánovaná asfaltová prístupová cesta. Pred domom vytvorený priestor na parkovanie vozidiel a predzáhradku. Za domom cca 260 m2 záhrada.
 
IS: elektrina, studňa, vlastná žumpa.
Odhadované mesačné náklady 80 eur mesačne
Fotografie sú ilustračné, fasáda a interiér budú dokončené podľa Vašich požiadaviek.
 
Cena domu na kľúč spolu s pozemkom: 194 000 €

Fotogaléria

Pôdorys

podorys_jasna

Ľuboš Tóth

 

V realitách som od roku 2002. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom, nakoľko som pracoval v poisťovníctve. A od roku 2013 sa venujem aj vlastným projektom - výstavbe bungalovov. Naše domy vyhľadávajú hlavne mladé rodiny a rodiny, ktoré chcú vymeniť byt za dom so záhradkou. Ale naša stavebná firma pracuje aj na objednávky. Tak neváhajte zavolať, ak potrebujete rekonštrukciu, prístavbu, alebo hľadáte spoľahlivého obchodného partnera, ktorý Vám postaví dom na kľúč.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. K vyššiemu štandardu práce makléra patria video prehliadky, profesionálne fotografie, Home Staging, propagácia na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že nie je maklér ako maklér. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Ľuboš Tóth

Kontaktný formulár